Ευκαιρίες Καριέρας

Θέση Ημερομηνία Κατάσταση Λεπτομέρειες
Σύμβουλος Πωλήσεων Αττικής 12/04/2020 Σε Ισχύ Η Vector Brands , η εταιρεία που αντιπροσωπεύει τo WD-40, Masterlock,HPX και άλλα κορυφαία brands από το χώρο του DIY στην Ελλάδα αναζητεί σύμβουλο πωλήσεων με περιοχές ευθύνης στην Αττική και την Επαρχία

Καθήκοντα

· Ο νέος συνεργάτης θα είναι υπεύθυνος για την προώθηση των προϊόντων της Vector Brands τόσο στα υφιστάμενα σημεία πώλησης όσο και σε νέο πελατολόγιο.
· Το πελατολόγιο της εταιρείας μεταξύ άλλων περιλαμβάνει βιομηχανικά καταστήματα, χρωματοπωλεία-τεχνικά καταστήματα-καταστήματα πώλησης ηλεκτρολογικού υλικού

Προσόντα

· Πτυχίο ΤΕΙ Οικονομικής κατεύθυνσης ή Marketing
· Σχετική με το αντικείμενο προϋπηρεσία σε δίκτυο Super Market ή/και σε αλυσίδες καταστημάτων.
· Γνώση Αγγλικών και εξοικείωση με την νέα τεχνολογία
· Προσεγμένη και επαγγελματική εμφάνιση
· Δυνατότητα ταξιδίων
· Στρατιωτικές υποχρεώσεις εκπληρωμένες (για άνδρες υποψηφίους)
· Κάτοχος διπλώματος Ι.Χ
· Γνώση MS Office
· Εργατικότητα, συνέπεια, ομαδικό πνεύμα εργασίας
· Προσανατολισμός στην επίτευξη των στόχων

Προσφέρονται :

· Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων
· Bonus Επίτευξης Στόχων
· Εταιρικό Αυτοκίνητο
· Εταιρική τηλεφωνική σύνδεση και tablet
· Ιδιωτική ασφάλιση
· Πλήρης κάλυψης εξόδων κίνησης
· Συνεχής εκπαίδευση
· Δυναμικό περιβάλλον
· Εξαιρετικές συνθήκες εργασίας
· Άριστες προοπτικές εξέλιξης