Ευκαιρίες Καριέρας

Σύμβουλος Πωλήσεων B2B
Θέση Ημερομηνία Λεπτομέρειες
26/01/2022

Η Vector Brands , η εταιρεία που αντιπροσωπεύει τo WD-40, Masterlock,HPX, Fiskars και άλλα κορυφαία brands από το χώρο του DIY στην Ελλάδα αναζητεί σύμβουλο πωλήσεων με περιοχές ευθύνης στην Αττική και την Επαρχία.

Ειμαστε μια δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία. Δίνουμε ιδιαίτερη εμφαση στο ανθρώπινο δυναμικό μας. Εχουμε πάθος για την ποιότητα και προσπαθούμε με κάθε μας ενεργεια να δημιουργούμε αξία στον οργανισμό μας και τους συνεργάτες μας.

Καθήκοντα:

· Ο νέος συνεργάτης θα είναι υπεύθυνος για την προώθηση των προϊόντων της Vector Brands τόσο στα υφιστάμενα σημεία πώλησης όσο και για την δυναμική αναπτυξη νέου πελατολογίου.

· Το πελατολόγιο της εταιρείας μεταξύ άλλων περιλαμβάνει βιομηχανικά καταστήματα, χρωματοπωλεία-τεχνικά πολυκαταστήματα-καταστήματα πώλησης ηλεκτρολογικού υλικού κλπ.

Προσφέρονται :

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Bonus Επίτευξης Στόχων & End year bonus
  • Εταιρικό Αυτοκίνητο
  • Εταιρική τηλεφωνική σύνδεση και tablet
  • Ιδιωτική ασφάλιση
  • Πλήρης κάλυψης εξόδων κίνησης
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Δυναμικό περιβάλλον
  • Εξαιρετικές συνθήκες εργασίας
  • Άριστες προοπτικές εξέλιξης

Προσόντα :

· Πτυχίο ΤΕΙ Οικονομικής κατεύθυνσης ή Marketing

· Σχετική με το αντικείμενο προϋπηρεσία σε πωλήσεις B2B.

· Γνώση Αγγλικών και εξοικείωση με την νέα τεχνολογία

· Προσεγμένη και επαγγελματική εμφάνιση

· Δυνατότητα ταξιδίων ( 2 εβδομάδες το μήνα ) στις περιοχές ευθύνης.

· Στρατιωτικές υποχρεώσεις εκπληρωμένες (για άνδρες υποψηφίους)

· Κάτοχος διπλώματος Ι.Χ

· Εργατικότητα, συνέπεια, ομαδικό πνεύμα εργασίας

· Προσανατολισμός στην επίτευξη των στόχων

Yπεύθυνος πωλήσεων B2B
Yπεύθυνος πωλήσεων
B2B
04/10/2021 Η Vector Brands , η εταιρεία που αντιπροσωπεύει τo WD-40, Masterlock,HPX,Qbrick  και άλλα κορυφαία brands από το χώρο του DIY στην Ελλάδα αναζητεί σύμβουλο πωλήσεων με περιοχές ευθύνης στην Αττική και την Επαρχία

Καθήκοντα

  • Ο νέος συνεργάτης θα είναι υπεύθυνος για την προώθηση των προιόντων της Vector Brands τόσο στα υφιστάμενα σημεία πώλησης όσο και σε νέο πελατολόγιο.
  • Το πελατολόγιο της εταιρείας μεταξύ άλλων περιλαμβάνει βιομηχανικά καταστήματα, χρωματοπωλεία-τεχνικά καταστήματα-καταστήματα πώλησης ηλεκτρολογικού υλικού

Προσόντα

  • Πτυχίο ΤΕΙ Οικονομικής κατεύθυνσης ή Marketing
  • Σχετική με το αντικείμενο προϋπηρεσία σε δίκτυο Super Market ή/και σε αλυσίδες καταστημάτων.
  • Γνώση Αγγλικών και εξοικείωση με την νέα τεχνολογία
  • Προσεγμένη και επαγγελματική εμφάνιση
  • Δυνατότητα ταξιδίων
  • Στρατιωτικές υποχρεώσεις εκπληρωμένες (για άνδρες υποψηφίους)
  • Κάτοχος διπλώματος Ι.Χ
  • Γνώση MS Office
  • Εργατικότητα, συνέπεια, ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Προσανατολισμός στην επίτευξη των στόχων

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων
  • Bonus Επίτευξης Στόχων